120 tulipanów za 149 zł – oferta limitowana

149 

120 tulipanów w cenie 149 zł z bezpieczną, darmową dostawą na terenie całego kraju. Teraz pachnące tulipany dostarczymy w dowolne miejsce w kraju już na drugi dzień. Zgodnie z zaleceniami GiS i WHO minimalizujemy kontakt osobisty.

Brak w magazynie

Opis

Dodaj swojemu domu odrobinę radości i pozytywnych energii w tym ciężkim czasie lub zamów tulipany bliskiej osobie. Zamów w bezpieczny sposób tulipany w wyjątkowej i niepowtarzalnej cenie. Tylko gospodarstwo rolne swiezekwiaty.pl oferuje dostawę 120 tulipanów na terenie całego kraju.

    Dostawę tulipanów realizujemy za pośrednictwem kuriera. Wszystkie tulipany są bezpiecznie zapakowane. Teraz możesz wysłać kwiaty bliskiej osobie, która jest daleko od Ciebie. Nasz bukiet wyślesz w dowolne miejsce w kraju. Możesz skorzystać z opcji wysłania kwiatów na prezent i dodania życzeń lub kilku ciepłych słów, które sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

    Tylko teraz 120 świeżych tulipanów dostarczymy w cenie 149 zł w dowolne miejsce w Polsce.

    Zgodnie z zaleceniami GiS i WHO minimalizujemy kontakt osobisty. Doręczmy kwiaty pod wskazany adres za pośrednictwem kuriera.

    Nasze tulipany u zadowolonych klientek.