25 tulipanów oferta limitowana

Wyprzedane. Dziękujemy. Zapraszamy po świeże bezzapachowe lilie w tej samej cenie. 30 pąków za 59 zł z dostawą w całej Polsce.

30 tulipanów w cenie 59 zł z bezpieczną, darmową dostawą na terenie całego kraju. Teraz pachnące tulipany dostarczymy w dowolne miejsce w kraju już na drugi dzień. Zgodnie z zaleceniami GiS i WHO minimalizujemy kontakt osobisty.

Opis

Dodaj swojemu domu odrobinę radości i pozytywnych energii w tym ciężkim czasie lub zamów tulipany bliskiej osobie. Zamów w bezpieczny sposób tulipany w wyjątkowej i niepowtarzalnej cenie. Tylko gospodarstwo rolne swiezekwiaty.pl oferuje dostawę 25 tulipanów na terenie całego kraju.

    Dostawę tulipanów realizujemy za pośrednictwem kuriera. Wszystkie tulipany są bezpiecznie zapakowane. Teraz możesz wysłać kwiaty bliskiej osobie, która jest daleko od Ciebie. Nasz bukiet wyślesz w dowolne miejsce w kraju. Możesz skorzystać z opcji wysłania kwiatów na prezent i dodania życzeń lub kilku ciepłych słów, które sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

    Dostawę tulipanów realizujemy za pośrednictwem kuriera. Wszystkie tulipany są bezpiecznie zapakowane.

    Tylko teraz 25 świeżych tulipanów dostarczymy w  dowolne miejsce w Polsce.

    Zgodnie z zaleceniami GiS i WHO minimalizujemy kontakt osobisty. Doręczmy kwiaty pod wskazany adres za pośrednictwem kuriera.

    Nasze tulipany u zadowolonych klientek.