Celozja czerwona 10 sztuk

75 

Piękna, świeże i wyjątkowe czerwone celozje. Zamów do domu lub dla bliskiej osoby wraz z bilecikiem bukiet 10 celozji w kolorze czerwonym. Wyobraź sobie ten moment kiedy kurier dostarczy kwiaty pod drzwi. Taka niespodzianka sprawi radość każdej osobie.

Zamów ten bukiet celozji aby sprawić sobie drobną niespodziankę lub wywołać uśmiech bliskiej osobie.

Brak w magazynie

Opis

Dlaczego warto zamówić u nas kwiaty?

 

Cieszysz się kwiatami dłużej

Niektóre kwiaty w naszym bukiecie są częściowo zamknięte, aby zapewnić ich najwyższą świeżość i ochronę w dostawie. Dzięki temu cieszysz się nimi dłużej i obserwujesz jak pięknie rozkwitają.

Ekspresowa dostawa na drugi dzień

Nasze świeże kwiaty wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa. Dostawy realizujemy na drugi dzień w dni powszednie. Dostawy możliwe od wtorku do piątku.

jak dbać o kwiaty

Jak dbać o kwiaty w domu?

Podetnij końcówki min. 1 cm. Pamiętaj, że kwiaty szybciej się rozwijają w miejscach nasłonecznionych. Unikaj wystawiania ich na promienie słoneczne i trzymaj z dala od źródeł ciepła.

Co zamawiasz?

  • Celozja w kolorze czerwonym
  • Celozja ma około 70 cm długości
  • Zamawiasz bukiet 10 sztuk

Kupując ten bukiet otrzymasz 10 czerwonych, wyjątkowych celozji. 

Kwiaty wysyłamy z gospodarstwa. Dzięki temu otrzymują Państwo najświeższe z możliwych bukietów. Wysyłając kwiaty na prezent mogą Państwo dodać bilecik. Hodowlą kwiatów zajmujemy się od ponad 20 lat. Jesteśmy rodzinną firmą dla której pasją są piękne kwiaty.

Zgodnie z zaleceniami GiS i WHO minimalizujemy kontakt osobisty. Doręczmy kwiaty pod wskazany adres za pośrednictwem kuriera.

Nasze kwiaty u zadowolonych klientek.