Lilie białe 10 sztuk (bezzapachowe)

89 

Piękne, delikatne białe lilie bezzapachowe. Zamów do domu lub dla bliskiej osoby wraz z bilecikiem bukiet wyjątkowych lilii. Wyobraź sobie ten moment kiedy kurier dostarczy kwiaty pod drzwi. Taka niespodzianka sprawi radość każdej osobie.

Zamów ten bukiet lilii aby sprawić sobie drobną niespodziankę lub wywołać uśmiech bliskiej osobie.

Bilecik do kwiatów

+

Wpisz swoją wiadomość a pojawi się ona przy twoim bukiecie!

Cena produktu
Cena dodatków:
Razem:

Opis

Dlaczego warto zamówić u nas kwiaty?

 

Cieszysz się kwiatami dłużej

Niektóre kwiaty w naszym bukiecie są częściowo zamknięte, aby zapewnić ich najwyższą świeżość i ochronę w dostawie. Dzięki temu cieszysz się nimi dłużej i obserwujesz jak pięknie rozkwitają.

Ekspresowa dostawa na drugi dzień

Nasze świeże kwiaty wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa. Dostawy realizujemy na drugi dzień w dni powszednie. Dostawy możliwe od wtorku do piątku.

jak dbać o kwiaty

Jak dbać o kwiaty w domu?

Podetnij końcówki min. 1 cm. Pamiętaj, że kwiaty szybciej się rozwijają w miejscach nasłonecznionych. Unikaj wystawiania ich na promienie słoneczne i trzymaj z dala od źródeł ciepła.

Co zamawiasz?

  • Kolor biały
  • Lilie posiadają po 5 – 6 pąków na kwiatku.
  • Jest to odmiana bezzapachowa.
  • Lilie mają około 80 cm długości.

Kupując ten bukiet otrzymasz łącznie około 55-60 pięknych kwiatów

Kwiaty wysyłamy prosto z gospodarstwa. Dzięki temu otrzymują Państwo najświeższe z możliwych bukietów. Wysyłając kwiaty na prezent mogą Państwo dodać bilecik. Hodowlą kwiatów zajmujemy się od ponad 20 lat. Jesteśmy rodzinną firmą dla której pasją są piękne kwiaty.

Zgodnie z zaleceniami GiS i WHO minimalizujemy kontakt osobisty. Doręczmy kwiaty pod wskazany adres za pośrednictwem kuriera.

Nasze tulipany u zadowolonych klientek.