Lilie pachnące różowe 5 sztuk

69 

Bukiet pięknych orientalnych lilii w kolorze różowy z darmową dostawą w całym kraju. Zamów dla siebie lub dla bliskiej osoby bukiet pachnących lilii. Spraw aby ten dzień był wyjątkowy. Kwiaty to najlepszy prezent, który można sprawić bliskiej osobie.

Zamów ten bukiet lilii aby sprawić sobie drobną niespodziankę lub wywołać uśmiech bliskiej osobie.

Brak w magazynie

Opis

Dlaczego warto zamówić u nas kwiaty?

 

Cieszysz się kwiatami dłużej

Niektóre kwiaty w naszym bukiecie są częściowo zamknięte, aby zapewnić ich najwyższą świeżość i ochronę w dostawie. Dzięki temu cieszysz się nimi dłużej i obserwujesz jak pięknie rozkwitają.

Ekspresowa dostawa na drugi dzień

Nasze świeże kwiaty wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa. Dostawy realizujemy na drugi dzień w dni powszednie. Dostawy możliwe od wtorku do piątku.

jak dbać o kwiaty

Jak dbać o kwiaty w domu?

Podetnij końcówki min. 1 cm. Pamiętaj, że kwiaty szybciej się rozwijają w miejscach nasłonecznionych. Unikaj wystawiania ich na promienie słoneczne i trzymaj z dala od źródeł ciepła.

Co zamawiasz?

  • Lilie orientalne w kolorze różowym
  • Lilie posiadają 5+ pąków na kwiatku.
  • Jest to odmiana zapachowa.
  • Lilie mają około 80 cm długości.

Kupując ten bukiet otrzymasz łącznie około 25 pięknych pachnących kwiatów

Kwiaty wysyłamy prosto z gospodarstwa. Dzięki temu otrzymują Państwo najświeższe z możliwych bukietów. Wysyłając kwiaty na prezent mogą Państwo dodać bilecik. Hodowlą kwiatów zajmujemy się od ponad 20 lat. Jesteśmy rodzinną firmą dla której pasją są piękne kwiaty.

Zgodnie z zaleceniami GiS i WHO minimalizujemy kontakt osobisty. Doręczmy kwiaty pod wskazany adres za pośrednictwem kuriera.

Nasze kwiaty u zadowolonych klientek.