Święta Bożego Narodzenia 2022

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, to właśnie teraz odżywają wspomnienia i chęć spotkania się nie tylko z rodziną ale również ze znajomymi, których nie widzieliśmy od dawna. To okres przekazywania sobie życzeń i obdarowywanie bliskich upominkami.

Wianki adwentowe, stroiki na Boże Narodzenie swiezekwiaty.pl

Nie rezygnuj ze
świątecznej tradycji

W tym roku niech święta upłyną w duchu rodzinnym w otoczeniu pięknych, naturalnych dekoracji, które zachwycają nie tylko swoim pięknem ale i zapachem świeżej jodły. W tym roku podaruj swoim bliskim jeden z naszych wyjątkowych świeżych stroików bożonarodzeniowych.
BOŻE NARODZENIE 2020

Wybierz wyjątkowy świąteczny prezent

Okres przedświąteczny to zawsze długie godziny zastanawiania się jaką niespodziankę można zrobić znajomym czy rodzinie. W tym roku zapraszamy do wsparcia naszego gospodarstwa i zaprzyjaźnionej kwiaciarni. Wybierając jeden z naszych upominków świątecznych sprawisz radość bliskiej osobie i wesprzesz krajowego przedsiębiorcę.
stroik-swiateczny-czerwony

Wykonany ręcznie na bazie naturalnych dodatków

1.

Dostawa do domu

Darmowa dostawa kurierem DHL pod wskazany adres.

2.

Zamów na prezent

Idealny prezent świąteczny dla bliskiej osoby.

3.

Naturalna jodła

Przyjemny świąteczny zapach żywej jodły.

4.

Ręcznie wykonany

Ręcznie wykonany, specjalnie dla Ciebie.

Bukiety świąteczne

MAGICZNY AMARYLIS

Świąteczny czas to wyjątkowy okres w naszym życiu. Pamiętaj o swoich najbliższych znajomych i rodzinie. Zamów im wyjątkowy piękny bukiet amarylisa i spraw, żeby ten czas był wyjątkowy. Zadbaj też o świąteczny nastrój w swoim domy. Nie przegap okazji aby cieszyć się tą wyjątkową rośliną.
Amarylis na święta. Świeże Kwiaty

ŚWIĄTECZNE BUKIETY

Zastanawiasz się nad wysłaniem odpowiedniego bukietu bliskiej osobie w przedświątecznym okresie? A może chcesz stworzyć wyjątkowy, świąteczny nastrój w swoim domu? Zamów jedyny w swoim rodzaju bukiet, który sprawi że Twoje święta będą magiczne.
1.

Kwiaty zapakowany w pudełku

Bezpiecznie i estetycznie dostarczony w opakowaniu.

2.

Dostawa w cały kraju

Darmowa dostawa bukietu w dowolne miejsce w kraju.

3.

Aranżacja florystyczna

Przygotowany przez lokalnych florystów.

4.

Świąteczny upominek

Idealny pomysł na upominek dla bliskiej osoby.

Świąteczne bukiety
kwiatów

Bukiet kwiatów to idealny prezent na Boże Narodzenie. Jest piękny, uroczysty i stanowi świetny dodatek do każdego świątecznego wystroju. Bukiety kwiatów są także popularnym wyborem prezentów świątecznych w Skandynawii. Tradycja wręczania bukietów kwiatów na Boże Narodzenie rozpoczęła się w epoce wiktoriańskiej. Obecnie również w Polsce wręczanie bukietów kwiatów jako prezentów jest powszechne.
Bukiet na święta

PODARUJ ŚWIĄTECZNY BUKIET KWIATÓW

Istnieje wiele różnych rodzajów bukietów, które można podarować jako prezent. Najpopularniejszym rodzajem bukietów na Boże Narodzenie są te oparte o kojarzony ze świętami kwiat Amarylisa. Amarylis to rodzaj kwiatu pochodzącego z regionu śródziemnomorskiego. Są one często wręczane jako prezenty we Włoszech i innych częściach Europy. Amarylis jest również popularnym wyborem na prezenty świąteczne w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli szukasz wyjątkowego i świątecznego bukietu na Boże Narodzenie, rozważ bukiet w stylu skandynawskim. Bukiety w stylu skandynawskim stają się coraz bardziej popularne jako prezenty świąteczne. Są one często wykonywane z evergreenów, ostrokrzewu i innych świątecznych roślin. Bukiety w stylu skandynawskim to doskonały sposób na dodanie odrobiny świątecznego nastroju do Twojego domu.