Święta Bożego Narodzenia 2020

Wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia w tym roku nabierze szczególnego wymiaru. Święta w czasie pandemii z pewnością nie będą tak rodzinne i wesołe jak dotychczas, ale możemy sprawić żeby bliscy, których nie będziemy mogli odwiedzić poczuli się wyjątkowo.

stroiki na święta bożego narodzenia kwiaciarnia

Nie rezygnuj ze
świątecznej tradycji

Święta to zawsze jest wyjątkowy czas. Zwłaszcza teraz kiedy dbając o najbliższych będziemy musieli zrezygnować z tradycyjnych spotkań. Nie oznacza to, że nie możemy sprawić bliskiej osobie wyjątkowy świąteczny prezent, który umili czas świąt i wprowadzi świąteczną atmosferę do każdego dom.
BOŻE NARODZENIE 2020

Wybierz wyjątkowy świąteczny prezent

Okres przedświąteczny to zawsze długie godziny zastanawiania się jaką niespodziankę można zrobić znajomym czy rodzinie. W tym roku zapraszamy do wsparcia naszego gospodarstwa i zaprzyjaźnionej kwiaciarni. Wybierając jeden z naszych upominków świątecznych sprawisz radość bliskiej osobie i wesprzesz krajowego przedsiębiorcę.
stroik-swiateczny-czerwony

Wykonany ręcznie na bazie naturalnych dodatków

1.

Dostawa do domu

Darmowa dostawa kurierem DHL pod wskazany adres.

2.

Zamów na prezent

Idealny prezent świąteczny dla bliskiej osoby.

3.

Naturalna jodła

Przyjemny świąteczny zapach żywej jodły.

4.

Ręcznie wykonany

Ręcznie wykonany, specjalnie dla Ciebie.

Bukiety świąteczne

MAGICZNY AMARYLIS

Świąteczny czas to wyjątkowy okres w naszym życiu. Pamiętaj o swoich najbliższych znajomych i rodzinie. Zamów im wyjątkowy piękny bukiet amarylisa i spraw, żeby ten czas był wyjątkowy. Zadbaj też o świąteczny nastrój w swoim domy. Nie przegap okazji aby cieszyć się tą wyjątkową rośliną.
amarylis-bukiet-z-dostawa

ŚWIĄTECZNE BUKIETY

Zastanawiasz się nad wysłaniem odpowiedniego bukietu bliskiej osobie w przedświątecznym okresie? A może chcesz stworzyć wyjątkowy, świąteczny nastrój w swoim domu? Zamów jedyny w swoim rodzaju bukiet, który sprawi że Twoje święta będą magiczne.
1.

Kwiaty zapakowany w pudełku

Bezpiecznie i estetycznie dostarczony w opakowaniu.

2.

Dostawa w cały kraju

Darmowa dostawa bukietu w dowolne miejsce w kraju.

3.

Aranżacja florystyczna

Przygotowany przez lokalnych florystów.

4.

Świąteczny upominek

Idealny pomysł na upominek dla bliskiej osoby.