Wyjątkowy, świeży
Wianek wielkanocny
Szukasz niepowtarzalnej dekoracji świątecznego stołu?, a może chcesz zrobić wyjątkową niespodziankę swoim bliskim? Specjalnie dla Was nasz zespół przygotował wyjątkowy, ręcznie wykonany ze świeżych dodatków wianek wielkanocny.
Naturalny wianek wielkanocny

Z CZEGO WYKONALIŚMY NASZ WIANEK WIELKANOCNY

Nasza florystka do przygotowania wianka użyła najwyższej jakości świeżych dodatków.
bukszpan-bazie-wianek-wielkanoc

Podkład

Podkład do wianka został wykonany z kombinacji naturalnych dodatków takich jak jodła, bukszpan, bazie oraz naturalna słoma.
storczyk-cymbidium-orchidea

Kwiaty

Do dekoracji wianka zostały użyte kwiaty storczyka cymbidium w kolorze kremowo cytrynowym z czerwonymi przebarwieniami.

Dodatki

Wianek wielkanocny dekorowany jest idealnie dopasowanymi egzotycznymi dodatkami. Dzięki czemu całość idealną estetyczną kompozycję.
naturalne-drewniane dodatki

Naturalne drewno

Do wykonania wianka nie używamy plastikowych zajączków czy jajek. Dekoracja w postaci jajek wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego.
WYŚLIJ JAKO PREZENT ŚWIĄTECZNY

Wianek wielkanocny z dostawą
na święta w całym kraju

Świeży wianek

Ręcznie wykonany z naturalnych, świeżych dodatków oraz kwiatów storczyka wianek wielkanocny o średnicy około 30 cm

Dostawa gratis

Wianki dostarczamy bezpłatnie przed świętami (środa/czwartek) na terenie całego kraju . Idealny pomysł na prezent dla bliskich.

Na prezent

Wianek opakowany jest w papier florystyczny co sprawia, że jest to idealny pomysł na prezent dla bliskich osób. Cena z dostawą 97 zł

Naturalne dodatki

Do dekoracji użyliśmy tylko naturalnych dodatków. Dekoracją przewodnią są kwiaty świeżego storczyka uzupełnione egzotycznymi dodatkami.

Świąteczna dekoracja

Wianek może służyć jako dekoracja świątecznego stołu, stolika kawowego w salonie lub być powieszony na drzwiach. Niezależnie jak wykorzystasz, zawsze wzbogaci pozytywną świąteczną atmosferę w Twoim domu.

Naturalny wianek wielkanocny

Idealny na prezent

Nie możesz spotkać się z wszystkimi bliskimi na święta? Wyślij nasz świeży wianek wielkanocny bliskim jako prezent. Spraw, aby ten czas był wyjątkowy.