Kwiaty na Narodziny Dziecka

Narodziny dziecka to wyjątkowa okazja w życiu rodziców. W tym dniu rodzina i przyjaciele składają gratulacje młodym rodzicom. Bardzo często chcą wręczyć również bukiet kwiatów z okazji narodzin dziecka. Jednak odwiedziny w szpitalu lub bezpośrednio po powrocie do domu świeżo upieczonej rodziny może być mało komfortowe, dlatego idealnym rozwiązaniem jest wysłanie rodzicom bukietu kwiatów. Najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie kwiatów do domu. Z tej okazji polecamy klasyczne bukiety kwiatów takich jak goździki, tulipany czy róże. Spraw radość młodym rodzicom i wyślij bukiet kwiatów w dowolne miejsce w kraju.

Bukiet kwiatów z okazji Narodzin Dziecka

Narodziny dziecka to moment szczególny. W tym dniu wyślij młodym rodzicom bukiet świeżych kwiatów wraz z bilecikiem prosto z gospodarstwa. Jeśli chcesz żeby bukiet kwiatów cieszył świeżo upieczonych rodziców przez wiele dni wybierz kwiaty wysyłane prosto z gospodarstwa. To właśnie takie bukiety przygotowywane są specjalnie pod Twoje zamówienie. Kwiaty pakowane są i zbierane bezpośrednio przed wysyłką co gwarantuje ich najwyższą świeżość i jakość.

Dzięki kwiatom, które wyślesz w dowolne miejsce w kraju możesz w sposób dyskretny pogratulować rodzicom narodzin dziecka. Będzie to dla nich wyjątkowy prezent.

Nasze kwiaty

Zobacz zdjęcia naszych klientów

Zdjęcia naszych klientek z kwiatami na instagramie są dla nas najlepszą rekomendacją jaką możemy Wam przedstawić.

Kwiaty z okazji Narodzin Dziecka

Nasze bukiety zamówisz bez dodatkowych kosztów dostawy. Bez względu czy chcesz zamówić bukiet świeżych tulipanów dla siebie czy dla bliskiej osoby na prezent to za dostawę kurierem nie zapłacisz ani złotówki. Nasze kwiaty codziennie dostarczane są w wiele miejsc w kraju. Dzięki współpracy z firmą DPD dostawy do Warszawy, Krakowa, Gdańska, Szczecina czy Zakopanego realizowane są na drugi dzień roboczy. Chcesz wysłać bukiet świeżych kwiatów do mniejszej miejscowości? Nie ma problemu. Dostarczamy kwiaty prosto z gospodarstwa w dowolne miejsce w kraju. Dzięki temu, ze kwiaty pakowane są i wysyłane z gospodarstwa masz gwarancję, że otrzymasz bukiet kwiatów najwyższej świeżości. Sprawdź nas! Wybierz bukiet świeżych tulipanów bez konieczności wychodzenia z domu i z gwarancją najwyższej świeżości.

Dlaczego nasze kwiaty są takie świeże

Otrzymywane od nas bukiety świeżych kwiatów są wyjątkowo świeże? Dlaczego? Nasze kwiaty wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa. Dzięki temu kwiaty nie są przewożone na giełdę, do kwiaciarni i następnie do Ciebie. Zamawiając kwiaty u nas, omijasz skomplikowany proces dystrybucji to powoduje, że kwiaty z naszej strony są zazwyczaj o wiele świeże niż w kwiaciarniach. Sprawdź jak pięknie wyglądają i jak długo będą idealnie prezentować się w wazonie w Twoim domu. Zamawiaj kwiaty dostarczane kurierem bez pośredników.