Autorska kolekcja wianków i stroików bożonarodzeniowych. Wykonane na bazie świeżej jodły, dekorowane naturalnymi dodatkami takimi jak gałązki Safari, suszone kwiaty hortensji, laski cynamonu, suszone pomarańcze czy łupiny orzechów egzotycznych. Wianki z darową dostawą na święta w dowolne miejsce w kraju.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wianki świąteczne i stroiki bożonarodzeniowe to idealny sposób na dekorację domu. W naszej autorskiej kolekcji znajdą Państwo wianki do zawieszenia na drzwiach wejściowych lub do dekoracji stołu wigilijnego lub dekoracji salonu.

Nasze wianki wykonujemy bezpośrednio w gospodarstwie na bazie świeżej, pachnącej jodły. Do dekoracji używamy naturalnych dodatków co sprawia, że wianki i stroiki świąteczne są oryginalne i bardzo eleganckie.

Wianki świąteczne i stroiki bożonarodzeniowe są idealnym prezentem dla bliskich i przyjaciół jako niezobowiązujący świąteczny prezent. Wszystkie wianki dostarczamy bezpłatnie w dowolne miejsce w kraju z możliwością dołączenia bileciku co sprawia, że bez problemu możesz podzielić się magią świąt z dowolną osobą w kraju.

W swojej ofercie bożonarodzeniowej posiadamy również, wyjątkowe, inspirowane klimatem Skandynawii bukiety zimowe. Bukiety przygotowane są na bazie egzotycznych gałązek Safari, szlachetnej sosny i świeżych kwiatów. Idealnie pasują jako bukiet kwiatów wysyłany na imieniny lub jako dodatek do świątecznych życzeń dla rodziny i przyjaciół.

Grudzień to również okres kiedy w naszej kwiaciarni pojawiają się wyjątkowe kwiaty amarylis. Jest to swego rodzaju symbol świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie możesz wysłać w dowolne miejsce w kraju ten wyjątkowy bukiet na bazie amarylisu.