Świeże tulipany z cebulkami

W naszym gospodarstwie od zawsze zachwycaliśmy się cebulkami. Od samego początku procesu uprawy tulipanów to właśnie cebulki są najważniejsze. Kluczem do uprawy pięknych i zdrowych tulipanów jest prawidłowe obchodzenie się z nimi. To one są sercem tulipana.

Dlatego w tym sezonie chcemy zaproponować Wam absolutną nowość. Tulipany z cebulkami z dostawą do domu. Jak Ci się to podoba? Spotkałeś się z taką formą bukietu w jakiejkolwiek kwiaciarni?

Tulipany z cebulkami. Świeże kwiaty

Przedłuż życie swoich tulipanów

To dzięki cebulce tulipan żyje! To właśnie w niej znajdują się substancje odżywcze, dzięki którym tulipan rośnie i wygląda tak pięknie. Pozostawienie tulipana z cebulka w wazonie sprawia, że kwiat w dalszym ciągu pobiera pożywienie i jest zdecydowanie bardziej odporny na wyższe temperatury panujące w mieszkaniach.

Cebulki tulipanów. Świeże kwiaty

Większa kreatywność

Zamawiając tulipany z cebulką macie nieograniczone możliwości tworzenia szalonych kreacji w swoim domu. Możecie je pozostawić w wazonie z wodą, możecie lekko zanurzyć w wazie z woda i postawić na stole. Możecie też powiesić je za cebulki pąkiem do dołu na czas imprezy.

Nic nie ograniczy twojej fantazji. Sprawdź jaki efekt uzyskasz wśród przyjaciół. Bądź oryginalny, nowoczesny i przedłóż życie tulipana w swoim domu.

Tulipany z cebulką dla Ciebie

Wykorzystaj moc serca tulipana. Moc cebulki. Pozwól swoim tulipanom czerpać substancje odżywcze z cebulki nawet w domowym wazonie. Przekonaj się jak cebulka wpływa na żywotność kwiatów. Zamów świeże tulipany z cebulką w dowolne miejsce w kraju.
Nasze kwiaty

Zobacz zdjęcia naszych klientów

Zdjęcia naszych klientek z kwiatami na instagramie są dla nas najlepszą rekomendacją jaką możemy Wam przedstawić.

Bezpłatna dostawa

Nasze bukiety zamówisz bez dodatkowych kosztów dostawy. Bez względu czy chcesz zamówić bukiet świeżych tulipanów dla siebie czy dla bliskiej osoby na prezent to za dostawę kurierem nie zapłacisz ani złotówki. Nasze kwiaty codziennie dostarczane są w wiele miejsc w kraju. Dzięki współpracy z firmą DHL dostawy do Krakowa, Poznania, Gdańska, Warszawy czy Zakopanego realizowane są na drugi dzień roboczy. Chcesz wysłać bukiet świeżych kwiatów do mniejszej miejscowości? Nie ma problemu. Dostarczamy kwiaty prosto z gospodarstwa w dowolne miejsce w kraju. Sprawdź nas! Wybierz bukiet świeżych tulipanów bez konieczności wychodzenia z domu i z gwarancją najwyższej świeżości.

Dlaczego nasze kwiaty są takie świeże

Otrzymywane od nas bukiety świeżych kwiatów są wyjątkowo świeże? Dlaczego? Nasze kwiaty wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa. Dzięki temu kwiaty nie są przewożone na giełdę, do kwiaciarni i następnie do Ciebie. Zamawiając kwiaty u nas, omijasz skomplikowany proces dystrybucji to powoduje, że kwiaty z naszej strony są zazwyczaj o wiele świeże niż w kwiaciarniach. Sprawdź jak pięknie wyglądają i jak długo będą idealnie prezentować się w wazonie w Twoim domu. Zamawiaj kwiaty dostarczane kurierem bez pośredników.