Kwiaty na Walentynki - 14 lutego
Sprzedaż zakończona.
Najbliższy termin dostawy 15 lutego.

Czy można sobie wyobrazić bardziej romantyczny prezent w Walentynki niż bukiet pięknych pachnących kwiatów? 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. W tym dniu wyślij swojej walentynce bukiet tulipanów bezpośrednio z gospodarstwa. Świeży bukiet kwiatów pakowany i wysyłany z gospodarstwa to gwarancja najwyższej jakości kwiatów, bez pośredników, zrywane i pakowane pod Twoje zamówienie. Spraw bliskiej osobie radość i wyślij najpiękniejsze kwiaty.

Bukiet kwiatów na Walentynki

W tym dniu wyślij wyjątkowe czerwone tulipany dla swojej walentynki. Wyjątkowe, świeże i dorodne tulipany rozpalą uczucia bardziej niż jakikolwiek inny prezent. W tym dniu czerwone tulipany czy róże to najlepszy prezent jaki możesz wysłać swojej walentynce. Zamów najpiękniejsze kwiaty wysyłane bezpośrednio z gospodarstwa. Nasze tulipany z bezpłatną dostawą w całym kraju sprawią radość każdej kobiecie.

Bukiet kwiatów na Walentynki

Jesteśmy gospodarstwem ogrodniczym produkujących kwiaty od blisko 30 lat. Dzięki nam zamówisz wyjątkowe, świeże tulipany, z dostawą w Walentynki. To już 14 lutego – dzień wszystkich zakochanych. To właśnie w Walentynki, czerwone tulipany są najbardziej popularnymi kwiatami wręczanymi zarówno osobiście jak i na odległość, korzystając z usługi dostawy kwiatów w całym kraju. Jeśli nie możesz osobiście wręczyć kwiatów swojej walentynce, zamów bukiet tulipanów bezpośrednio z naszego gospodarstwa. Nasze kwiaty ścinamy i pakujemy specjalnie pod Twoje zamówienie. Dzięki czemu ich świeżość jest na najwyższej próby. Pamiętaj zamawiając kwiaty z naszego gospodarstwa, masz pewność, że będą zebrane w dniu wysyłki i staranie zapakowane w taki sposób żeby bezpiecznie dotarły do adresata. Dodatkowo nasze przesyłki są zabezpieczone nie tylko mechanicznie, ale również termicznie. Wszystko po to, żeby Twoja walentynka cieszyła się, świeżymi tulipanami jak najdłużej. Nasza staranność w dbaniu o kwiaty gwarantują Ci najwyższą świeżość zamówionych bukietów. Zamów tulipany prosto z gospodarstwa i ciesz się wyjątkowo świeżymi kwiatami.

Kwiaty, bukiet róż. Świeże kwiaty
Nasze kwiaty

Zobacz zdjęcia naszych klientów

Zdjęcia naszych klientek z kwiatami na instagramie są dla nas najlepszą rekomendacją jaką możemy Wam przedstawić.

Kwiaty na Walentynki

Nasze bukiety zamówisz na Walentynki bez dodatkowych kosztów dostawy. Bez względu czy chcesz zamówić bukiet świeżych tulipanów dla siebie czy dla bliskiej osoby na prezent to za dostawę kurierem nie zapłacisz ani złotówki. Nasze kwiaty codziennie dostarczane są w wiele miejsc w kraju. Dzięki współpracy z firmą DPD dostawy do Warszawy, Krakowa, Gdańska, Szczecina czy Zakopanego realizowane są na drugi dzień roboczy. Chcesz wysłać bukiet świeżych kwiatów do mniejszej miejscowości? Nie ma problemu. Dostarczamy kwiaty prosto z gospodarstwa w dowolne miejsce w kraju. Dzięki temu, ze kwiaty pakowane są i wysyłane z gospodarstwa masz gwarancję, że otrzymasz bukiet kwiatów najwyższej świeżości. Sprawdź nas! Wybierz bukiet świeżych tulipanów bez konieczności wychodzenia z domu i z gwarancją najwyższej świeżości.

Dlaczego nasze kwiaty są takie świeże

Otrzymywane od nas bukiety świeżych kwiatów są wyjątkowo świeże? Dlaczego? Nasze kwiaty wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa. Dzięki temu kwiaty nie są przewożone na giełdę, do kwiaciarni i następnie do Ciebie. Zamawiając kwiaty u nas, omijasz skomplikowany proces dystrybucji to powoduje, że kwiaty z naszej strony są zazwyczaj o wiele świeże niż w kwiaciarniach. Sprawdź jak pięknie wyglądają i jak długo będą idealnie prezentować się w wazonie w Twoim domu. Zamawiaj kwiaty dostarczane kurierem bez pośredników.

Kwiaty – najpiękniejszy prezent dla walentynki

W tym dniu każda kobieta uwielbia otrzymywać bukiet pięknych kwiatów. Wielkimi krokami zbliża się dzień zakochanych. To już 14 lutego całą Polskę zaleją piękne róże i czerwone tulipany. W tym dniu ważne, żeby nikt nie zapomniał o swojej ukochanej. Należy jednak pamiętać, że same kwiaty to nie wszystko, ważne aby wręczany bukiet tulipanów był najwyższej jakości i wyjątkowo świeży. To waśnie takie kwiaty są gwarancją udanego prezentu. Wszystkim, którzy chcą sprawić niespodziankę polecamy zamawiać kwiaty bezpośrednio z gospodarstwa. To właśnie takie kwiaty charakteryzują się najwyższą świeżością i jakością.