Najbardziej zniewalająco pachnące i kolorowe kwiaty. Bukiety świeżych frezji pakujemy i wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa. Wybierz pachnące frezje dla siebie lub dla bliskiej osoby. Frezje dostarczamy już na drugi dzień bezpłatnie na terenie całego kraju.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Frezje zmysłowe i efektowne kwiaty

Frezje to niezwykle piękne i efektowne kwiaty. Używając ich do wystroju wnętrz, nadajemy domu wyjątkowy klimat. Frezje występują naturalnie w wielu kolorach, które ucieszą oko każdego. Nie od dzisiaj są to jedne z popularniejszych kwiatów do wazonu, ale można je także uprawiać w ogrodzie. Pięknie pachną i prezentują się bezbłędnie. Bukiet frezji to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie! Frezje nie lubią stać w słońcu i są wrażliwe na brak wody. Pochodzą z Południowej Afryki, a ich ubarwienie jest naprawdę atrakcyjne, występują w kolorach: białym, niebieski, czerwonym i żółtym.

Dostawa świeżych frezji

Dostawa świeżych frezji to luksus, na które może sobie pozwolić każdy. Dostawa kwiatów do domu to świetna rzecz, która umili dzień każdemu. Nasze frezje ścinane są w dniu zamówienia! Pochodzą prosto z gospodarstwa i są pakowane po 25 sztuk. Bukiety dostarczamy na terenie całej Polski, świeże i piękne! Masz więc pewność, że zamówione frezje będą cieszyły oko minimum tydzień ( mogą zdobić twój salon nawet 15 dni!), a ich zapach subtelnie będzie roznosił się po całym pomieszczeniu. Świeże frezje rozwijają się wiele dni, a ich kolory wyglądają wspaniale w każdym wnętrzu, nadając mu ciekawy charakter. Sezon na te urokliwe kwiaty trwa zazwyczaj od początku maja do do końca lipca, dzięki czemu ich urokiem można cieszyć się stosunkowo długo.

Estetyka dla każdego

Wybierając świeży bukiet frezji z naszego gospodarstwa masz gwarancję otrzymania wysokojakościowego produktu, którym można cieszyć się więcej niż tydzień! Dostawa kwiatów to przyjemność, którą może cieszyć się każdy, zaspokajając swój zmysł estetyczny. Dzięki szybkiej wysyłce kwiatów zaoszczędzasz czas i dbasz o to, aby w twoim mieszkaniu panował przyjazny i przytulny nastój. Zawsze możesz mieć pewność, że frezje ścinane są w dniu, w którym złożysz zamówienie, a w bukiecie jest aż 25 sztuk kwiatów. Bukiet nasyconych kolorami frezji od www.swiezekwiaty.pl to gwarancja najlepszego produktu.