Gerbery pakowane i wysyłane bezpośrednio w gospodarstwie to ciekawa propozycja na prezent dla bliskich. Nowe odmiany gerbery zachwycają kolorami i trwałością w wazonie. Zobacz nasze bukiety gerber i wybierz swój ulubiony kolor lub zamów bukiet kolorowych gerber. Wszystkie z darmową dostawą w całych kraju.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Gerbery w ostatnich latach zyskały na popularności. Cenione są nie tylko przez indywidualnych klientów ale również przez projektantów modowych. Gerbery są znane ze swoich żywych kolorów, unikalnego kształtu i wytrzymałości, są idealnym dodatkiem do każdego bukietu ale również idealnie się sprawdzają jako bukiet jednoodmianowy. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać kolor do swojego wnętrza, czy wywołać uśmiech bliskiej osobie, te kwiaty na pewno będą się idealnym pomysłem.

Gerbery, ciekawostki

Kwiaty Gerbery pochodzą z Ameryki Południowej, Afryki i tropikalnej Azji. Nazwa Gerbera pochodzi od nazwiska niemieckiego botanika Traugotta Gerbera, który odkrył tę roślinę w Afryce Południowej na początku XIX wieku. Kwiat Gerbery należy do rodziny astrowatych (Asteraceae), która obejmuje stokrotki, słoneczniki i chryzantemy. Gerbera jest jednym z najpopularniejszych kwiatów na świecie i jest dostępna w szerokiej gamie kolorów, takich jak biały, żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony i fioletowy. Gerbery są zwykle używane w bukietach i kompozycjach kwiatowych, są też popularnym wyborem jako kwiaty ślubne i bukiety jednoodmianowe.

Szukasz innych kwiatów? Poznaj wszystkie nasze bukiety kwiatów