Róże to wyjątkowe kwiaty, bukiet róż pasuje na każdą okazję, jednak zdecydowanie najczęściej wybierane są jako kwiaty, które moją na celu pomóc nam wyrazić miłość do najbliższej osoby. Bukiety róż pakowane są i wysyłane bezpośrednio z gospodarstwa. Dostarczane są z gwarancją świeżości bez zbędnych pośredników.

Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników

Bukiety róż z dostawą – idealny prezent

Bukiet róż to jeden z najbardziej uniwersalnych bukietów, które są zamawiane dla bliskich osób. Stanową one zarówno idealny dodatek do większego prezentu jak również jako samodzielny prezent. Bukiety róż są szczególnie cenione jako prezent dla partnerki, żony, dziewczyny ale również jako bukiet na dzień matki, dzień kobiet czy wreszcie walentynki.

Czerwone róże nie tylko na walentynki

W przypadku walentynek zdecydowanie prym wiodą bukiety czerwonych róż. To właśnie czerwone róże są idealne do okazania miłości do drugiej osoby, ale róże nie kończą się na czerwieni. W kwiaciarni znaleźć można wiele odmian i kolorów róż. Do najbardziej popularnych bukietów róż zaliczyć można te w kolorach czerwonym, herbacianym, różowym czy kremowym.

Bukiety róż na każdą okazję

Bukiet herbacianych róż z dostawą to idealny prezent dla przyjaciół i znajomych, to właśnie ten kolor róż jest najczęściej wybierany przez kobiety jako bukiet imieninowy czy urodzinowy. Jest również bardzo często wybierany jako bukiet bez specjalnej okazji bo to właśnie róże herbaciane są połączeniem elegancji, lekkości i świeżości.

Bukiet kremowych różRóże kremowe z kolei są wybierane na bardziej doniosłe okazję. To róże pełne gracji, dostojności i elegancji. Klienci zazwyczaj zamawiają bukiet kremowych róż z dostawą na urodziny mamy czy dla innych bardzo ważnych osób.

Bez względu na kolor kwiatów, róże z dostawą i bilecikiem to zawsze bardzo dobry wybór. Zwłaszcza, że świeże róże potrafią pięknie się prezentować w wazonie przez wiele dni. Nie rzadko mogą cieszyć oko obdarowanej osoby przez ponad tydzień.

Bukiet róż - idealny wybór dla kobiety

Róże to popularne wśród kobiet kwiaty o subtelnym, romantycznym charakterze. Bardzo często są one upominkiem na specjalne okazje takie jak Dzień Kobiet lub Walentynki, ale także na rocznice oraz urodziny. Róża to bardzo delikatny kwiat posiadający niezwykły urok. W naszym sklepie posiadamy kwiaty w wielu odmianach o różnych tonacjach barw oraz wielkościach. W zależności od kompozycji bukietowych można dobrać różne kolory róż. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno bardzo popularne bordowe i czerwone kwiaty jak i wiosenne, pełne wdzięku róże herbaciane.

Róże w wazonie, jak o nie dbać?

Pielęgnacja kwiatów ciętych nie jest bardzo skomplikowana. Warto jednak pamiętać o kilku prostych zasadach dzięki, którym róże zachowają piękny wygląd na dłużej. Przede wszystkim należy podciąć je pod kątem 1-2 cm jak najszybciej po otrzymaniu zamówienia. Do umytego, czystego wazonu należy nalać letniej wody a następnie włożyć do niego kwiaty. Niezwykle ważne jest aby wymieniać wodę codziennie oraz za każdym razem płukać wazon. Można zastosować także specjalną odżywkę do kwiatów ciętych, która pozwoli zachować świeży wygląd na dłużej, nie jest to jednak szczególnie konieczne. Podcinanie łodygi pod kątem jeden do dwóch centymetrów należy powtarzać co 1-2 dni. Bardzo istotne jest, aby liście kwiatów nie znajdowały się w wodzie. Może to bowiem doprowadzić do gnicia łodygi oraz szybszego obumierania listków. W zanieczyszczonej wodzie mogą się również namnażać chorobotwórcze bakterie, które mogą powodować brzydkie przebarwienia liści i kwiatów oraz prowadzić do szybszego uschnięcia róż. Wazon nie powinien znajdować się także bezpośrednio na słońcu. Warto trzymać kwiaty z dala od źródła ciepła, ale nie powinny być one narażone również na silne działanie zimna. Warto wiedzieć, że kwiaty cięte takie jak róże nie czują się dobrze w sąsiedztwie zapalonych świeczek. Bukiet róż ustawiony niedaleko owoców może szybciej przekwitać, a listki mogą nabrać nieładnego, brązowawego koloru. Zastosowanie się do powyższych zasad zapewnia ochronę kwiatów ciętych przed usychaniem, a co za tym idzie, pozwala dłużej, cieszyć się pięknym różanym bukietem, podarowanym przez ukochaną osobę.