Świeże bukiety tulipanów

Tulipany to niewątpliwie symbol wiosny. Są to najczęściej wybierane kwiaty na wiosnę. Cenione za swoje piękno, delikatność i wytrzymałość. Tulipany kojarzone są głównie z Holandią, wprawdzie same cebulki tulipanów produkowane są w Holandii, ale cała reszta uprawy tych pięknych kwiatów odbywa się w naszym kraju przy zastosowaniu tradycyjnych metod uprawy.

Bukiet tulipanów z dostawa. Tulipany Warszawa Świeże Kwiaty

50 czerwonych tulipanów

159.00 

50 różowych tulipanów

159.00 

50 białych tulipanów

159.00 

25 różowych tulipanów

99.00 

25 kolorowych tulipanów

99.00 

25 czerwonych tulipanów

99.00 

25 fioletowych tulipanów

99.00 

50 fioletowych tulipanów

159.00 

25 żółtych tulipanów

99.00 

25 pomarańczowych tulipanów

99.00 

Tulipanowa niespodzianka – 25 sztuk

99.00 

50 żółtych tulipanów

159.00 
TULIPANY Z DOSTAWĄ

Wybierz bukiet tulipanów

Jako gospodarstwo ogrodnicze z blisko 30 letnim doświadczeniem oferujemy największy wybór tulipanów online w kraju. Dzięki nam bez żadnych pośredników możecie zamówić świeże, zrywane prosto ze szklarni przed wysyłką piękne kolorowe tulipany.

Bukiety tulipanów

W gospodarstwie uprawiane są tulipany w najróżniejszych kształtach i kolorach. Dzięki temu możecie zawsze wybrać swoją ulubioną odmianę lub kolor. Bukiety tulipanów z darmową dostawą w całym kraju dostępne są zazwyczaj już od początku stycznie aż do końca maja. To właśnie w tym czasie tulipany uprawiane metodą tradycyjną są najpiękniejsze. Ich kwiaty są bardzo wytrzymałe, a pąki imponujące.
1.

Dostawa do domu

Darmowa dostawa w całym kraju pod wskazany adres.

2.

Zamów na prezent

Tulipany to idealne wiosenne kwiaty na prezent.

3.

Świeże tulipany

Największy wybór tulipanów z gospodarstwa.

4.

Prosto ze szklarni

Wysyłane prosto ze szklarni w gospodarstwie.

ŚWIEŻE TULIPANY

Bukiety tulipanów

Wiele osób wybierając bukiet tulipanów zastanawia się jaki kolor będzie odpowiedni na daną okazję. Jedni wybierają czerwone tulipany jako symbol miłości. Dzięki tulipanom w tym kolorze wyznają najszczersze uczucia. W przypadku białych tulipanów utarło się przekonanie, że są idealne na wysłanie kwiatów z okazji przeprosin bliskiej osoby. W przypadku kiedy chcemy podzielić się szczęściem lub docenić drugą osobę możemy wysłać żółte tulipany. Natomiast chcąc wysłać kwiaty rodzinie warto wybrać różowe tulipany, które symbolizują mniej intensywne uczucie niż w przypadku czerwonych tulipanów. Oczywiście przy wyborze można się kierować tymi symbolami, ale my polecamy zapomnieć o tych skojarzeniach i czerpać radość ze wszystkich dostępnych kolorów. Polecamy jak zawsze wybrać swój ulubiony kolor i wręczyć bliskiej osobie. W przypadku kiedy nie można się zdecydować na jeden kolor, polecamy nasze bukiety kolorowych tulipanów zrywane i układane bezpośrednio w gospodarstwie.