Świeże bukiety tulipanów

Tulipany to niewątpliwie symbol wiosny. Są to najczęściej wybierane kwiaty na wiosnę. Cenione za swoje piękno, delikatność i wytrzymałość. Tulipany kojarzone są głównie z Holandią, wprawdzie same cebulki tulipanów produkowane są w Holandii, ale cała reszta uprawy tych pięknych kwiatów odbywa się w naszym kraju przy zastosowaniu tradycyjnych metod uprawy.

Bukiet tulipanów z dostawa. Tulipany Warszawa Świeże Kwiaty
TULIPANY Z DOSTAWĄ

Wybierz bukiet tulipanów

Jako gospodarstwo ogrodnicze z blisko 30 letnim doświadczeniem oferujemy największy wybór tulipanów online w kraju. Dzięki nam bez żadnych pośredników możecie zamówić świeże, zrywane prosto ze szklarni przed wysyłką piękne kolorowe tulipany.

Bukiety tulipanów

W gospodarstwie uprawiane są tulipany w najróżniejszych kształtach i kolorach. Dzięki temu możecie zawsze wybrać swoją ulubioną odmianę lub kolor. Bukiety tulipanów z darmową dostawą w całym kraju dostępne są zazwyczaj już od początku stycznie aż do końca maja. To właśnie w tym czasie tulipany uprawiane metodą tradycyjną są najpiękniejsze. Ich kwiaty są bardzo wytrzymałe, a pąki imponujące.
1.

Dostawa do domu

Darmowa dostawa w całym kraju pod wskazany adres.

2.

Zamów na prezent

Tulipany to idealne wiosenne kwiaty na prezent.

3.

Świeże tulipany

Największy wybór tulipanów z gospodarstwa.

4.

Prosto ze szklarni

Wysyłane prosto ze szklarni w gospodarstwie.

ŚWIEŻE TULIPANY

Bukiety tulipanów

Wiele osób wybierając bukiet tulipanów zastanawia się jaki kolor będzie odpowiedni na daną okazję. Jedni wybierają czerwone tulipany jako symbol miłości. Dzięki tulipanom w tym kolorze wyznają najszczersze uczucia. W przypadku białych tulipanów utarło się przekonanie, że są idealne na wysłanie kwiatów z okazji przeprosin bliskiej osoby. W przypadku kiedy chcemy podzielić się szczęściem lub docenić drugą osobę możemy wysłać żółte tulipany. Natomiast chcąc wysłać kwiaty rodzinie warto wybrać różowe tulipany, które symbolizują mniej intensywne uczucie niż w przypadku czerwonych tulipanów. Oczywiście przy wyborze można się kierować tymi symbolami, ale my polecamy zapomnieć o tych skojarzeniach i czerpać radość ze wszystkich dostępnych kolorów. Polecamy jak zawsze wybrać swój ulubiony kolor i wręczyć bliskiej osobie. W przypadku kiedy nie można się zdecydować na jeden kolor, polecamy nasze bukiety kolorowych tulipanów zrywane i układane bezpośrednio w gospodarstwie.