Bukiet tulipanów na Dzień Mamy

Wyjątkowe, pachnące i świeże kwiaty na Dzień Mamy. Nie musisz się zastanawiać, w której kwiaciarni zamówić kwiaty, żeby były piękne i pachnące, a co najważniejsze świeże i zgodne z opisem. Dzięki nam zamówisz najpiękniejsze kwiaty wysyłane bezpośrednio z naszego gospodarstwa. Tulipany, frezje, róże, peonie ale również piękne bukietu z gwarancją autentyczności. Dzięki, temu że sami przygotowujemy bukiety możemy zagwarantować ich zgodność z opisem i zdjęciem,

Kwiaty na Dzień Kobiet

Jesteśmy gospodarstwem ogrodniczym produkujących kwiaty od blisko 30 lat. Dzięki nam zamówisz wyjątkowe, świeże kwiaty, z dostawą na Dzień Mamy. Pamiętaj Dzień Mamy przypada na 26 maja – to wyjątkowy dzień dla wszystkich mam. To właśnie w Dzień Mamy, kwiaty takie jak tulipany, frezje, goździki i róże to najbardziej popularne kwiaty wręczane zarówno osobiście jak i na odległość, korzystając z usługi dostawy kwiatów na dzień mamy w całym kraju. Pamiętaj zamawiając kwiaty z naszego gospodarstwa, masz pewność, że będą zebrane w dniu wysyłki i staranie zapakowane w taki sposób żeby bezpiecznie dotarły do adresata. Dodatkowo nasze przesyłki są zabezpieczone nie tylko mechanicznie, ale również termicznie. Wszystko po to, żeby Twoja partnerka, żona, mama, babcia czy koleżanka cieszyła się, świeżymi tulipanami jak najdłużej. Nasza staranność w dbaniu o kwiaty gwarantują Ci najwyższą świeżość zamówionych bukietów. Zamów tulipany prosto z gospodarstwa i ciesz się wyjątkowo świeżymi kwiatami.

Kwiaty na Dzień Mamy - świeże kwiaty
Nasze kwiaty

Zobacz zdjęcia naszych klientów

Zdjęcia naszych klientek z kwiatami na instagramie są dla nas najlepszą rekomendacją jaką możemy Wam przedstawić.

Kwiaty z bezpłatną dostawą na Dzień Mamy

Nasze bukiety zamówisz bez dodatkowych kosztów dostawy. Bez względu czy chcesz zamówić bukiet świeżych tulipanów dla siebie czy dla bliskiej osoby na prezent to za dostawę kurierem nie zapłacisz ani złotówki. Nasze kwiaty codziennie dostarczane są w wiele miejsc w kraju. Dzięki współpracy z firmą DPD dostawy do Warszawy, Krakowa, Gdańska, Szczecina czy Zakopanego realizowane są na drugi dzień roboczy. Chcesz wysłać bukiet świeżych kwiatów do mniejszej miejscowości? Nie ma problemu. Dostarczamy kwiaty prosto z gospodarstwa w dowolne miejsce w kraju. Dzięki temu, ze kwiaty pakowane są i wysyłane z gospodarstwa masz gwarancję, że otrzymasz bukiet kwiatów najwyższej świeżości. Sprawdź nas! Wybierz bukiet świeżych tulipanów bez konieczności wychodzenia z domu i z gwarancją najwyższej świeżości.

Dlaczego nasze kwiaty są takie świeże

Otrzymywane od nas bukiety świeżych kwiatów są wyjątkowo świeże? Dlaczego? Nasze kwiaty wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa. Dzięki temu kwiaty nie są przewożone na giełdę, do kwiaciarni i następnie do Ciebie. Zamawiając kwiaty u nas, omijasz skomplikowany proces dystrybucji to powoduje, że kwiaty z naszej strony są zazwyczaj o wiele świeże niż w kwiaciarniach. Sprawdź jak pięknie wyglądają i jak długo będą idealnie prezentować się w wazonie w Twoim domu. Zamawiaj kwiaty dostarczane kurierem bez pośredników.