Witamy na stronie Swiezekwiaty.pl

Skąd się wzieliśmy?

Jesteśmy gospodarstwem rolnym uprawiającym kwiaty cięte od blisko 30 lat. Kochamy kwiaty i naszych klientów bo wiemy, jak wielką radość piękne, świeże kwiaty sprawiają każdej osobie.

Od blisko 30 lat prowadzimy gospodarstwo ogrodnicze, w którym uprawiamy kwiaty cięte. Od zawsze skupialiśmy się na uprawie i hurtowej sprzedaży kwiatów. Wiele lat temu nasze kwiaty zyskały uznanie zagranicznych firm dzięki czemu główna nasza sprzedaż skupiała się na eksporcie kwiatów do innych krajów.

Na początku 2020 roku, wraz z pojawieniem się pandemii w celu ratowania rodzinnego gospodarstwa zmodyfikowaliśmy nasze działania i udostępniliśmy możliwość zakupu kwiatów klientom indywidulnym za pośrednictwem strony swiezekwiaty.pl

Zakochaliście się w kwiatach od nas

Jesteśmy wdzięczni

Krótko po tym jak uruchomiliśmy stronę z możliwością zamawiania świeżych kwiatów setki z Was od razu zakochało się w wysyłanych przez nas świeżych kwiatach.

Nasze tulipany, lilie, frezje, peonie, gerbery, goździki gałązkowe, celozje dzień w dzień gościły na zdjęciach waszych zdjęć w serwisach społecznościowych. W tej ciężkiej sytuacji w okresie pandemii to wasze wsparcie i dzielenie się w mediach zdjęciami z naszymi kwiatami dawały nam motywację do dalszej pracy. Dziękujemy.

Gerbery. Bukiety kwiatów z dostawą. Kwiaciarnia internetowa

Subtelne gerbery

Bukiety frezji z dostawą

Delikatne frezje

Tulipany z dostawą. Świeże kwiaty

Legendarne tulipany

Fantastyczne goździki gałązkowe z dostawą

Wyjątkowe goździki

Działamy dalej

Przygotowujemy się do kolejnego sezonu

Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie. Wasz odzew na nową usługę i pozytywne przyjęcie jej spowodowało, że dalej będziemy rozwijać naszą ofertę dostawy kwiatów prosto z gospodarstwa.

Zamawiając kwiaty za pośrednictwem naszej strony i naszego gospodarstwa macie pewność, że rośliny będą najwyższej jakości. Kwiaty zawsze pakujemy i wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa dzięki czemu możemy z czystym sumieniem dać gwarancję świeżości i jakości kwiatów.