Kwiaty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

W tym wyjątkowym czasie wyślij swojej Babci i Dziadkowi bukiet świeżych tulipanów prosto z gospodarstwa, bez wychodzenia z domu.

Świeże tulipany dla Babci i Dziadka

Jako jedyni dostarczamy w dowolne miejsce w Polsce świeże tulipany zebrane z naszych szklarni w dniu wysyłki. Nasze przesyłki są zabezpieczone pod kątem mechanicznym ale również termicznym w taki sposób, żeby kwiaty dotarły do adresata w wyśmienitej kondycji.

Wyślij kwiaty na Dzień Babci

Jesteśmy gospodarstwem ogrodniczym produkujących kwiaty od blisko 30 lat. Dzięki nam zamówisz wyjątkowe, świeże tulipany, z dostawą na Dzień Babci i Dzień Dziadka. To już 21 i 22 stycznia. Pamiętaj zamawiając kwiaty w naszym gospodarstwie, masz pewność, że będą zebrane w dniu wysyłki i staranie zapakowane w taki sposób żeby bezpiecznie dotarły do adresata. Dodatkowo nasze przesyłki są zabezpieczone nie tylko mechanicznie, ale również termicznie. Wszystko po to, żeby Twoja Babcia i Dziadek cieszyli się, świeżymi tulipanami jak najdłużej. Nasza staranność w dbaniu o kwiaty gwarantują Ci najwyższą świeżość zamówionych bukietów.

Bukiet tulipanów z dostawą na dzień babci
Nasze kwiaty

Zobacz zdjęcia naszych klientów

Zdjęcia naszych klientek z kwiatami na instagramie są dla nas najlepszą rekomendacją jaką możemy Wam przedstawić.

Bezpłatna dostawa

Nasze bukiety zamówisz bez dodatkowych kosztów dostawy. Bez względu czy chcesz zamówić bukiet świeżych tulipanów dla siebie czy dla bliskiej osoby na prezent to za dostawę kurierem nie zapłacisz ani złotówki. Nasze kwiaty codziennie dostarczane są w wiele miejsc w kraju. Dzięki współpracy z firmą DHL dostawy do Krakowa, Poznania, Gdańska, Warszawy czy Zakopanego realizowane są na drugi dzień roboczy. Chcesz wysłać bukiet świeżych kwiatów do mniejszej miejscowości? Nie ma problemu. Dostarczamy kwiaty prosto z gospodarstwa w dowolne miejsce w kraju. Sprawdź nas! Wybierz bukiet świeżych tulipanów bez konieczności wychodzenia z domu i z gwarancją najwyższej świeżości.

Dlaczego nasze kwiaty są takie świeże

Otrzymywane od nas bukiety świeżych kwiatów są wyjątkowo świeże? Dlaczego? Nasze kwiaty wysyłamy bezpośrednio z gospodarstwa. Dzięki temu kwiaty nie są przewożone na giełdę, do kwiaciarni i następnie do Ciebie. Zamawiając kwiaty u nas, omijasz skomplikowany proces dystrybucji to powoduje, że kwiaty z naszej strony są zazwyczaj o wiele świeże niż w kwiaciarniach. Sprawdź jak pięknie wyglądają i jak długo będą idealnie prezentować się w wazonie w Twoim domu. Zamawiaj kwiaty dostarczane kurierem bez pośredników.