Czy znasz lepszy sposób na sprawienie komuś bliskiemu radości niż wręczenie mu pięknego bukietów świeżych kwiatów. Kwiaty są uniwersalnym prezentem i doskonale sprawdzają się na wszystkie uroczystości. Nasze bukiety przygotowywane są z najwyższej jakości świeżych kwiatów pochodzących z naszego rodzinnego gospodarstwa, zaprzyjaźnionych gospodarstw lub od naszych przyjaciół. Kwiaty dodawane do bukietów są sumiennie wybierane i charakteryzują się najwyższą świeżością.

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Nasze bukiety są wyjątkowe nie tylko ze względu na ich niepowtarzalną świeżość. Są wyjątkowe bo przygotowywane przez florystów w gospodarstwie, a następnie bezpiecznie pakowane i wysyłane prosto pod drzwi. To sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą świeżość bukietów i ich powtarzalność. Nie korzystamy z przypadkowych kwiaciarni w Polsce, gdzie jakość kwiatów jest trudna do weryfikacji.

Właśnie dlatego, że sami wykonujemy bukiety, możemy zagwarantować ich maksymalną zgodność z bukietem kwiatów prezentowanym na zdjęciu. Oczywiści ze względu na sezonowość kwiatów, mogą się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu, jednak każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby ich wygląd był identyczny.

Zamawiając nasz bukiet masz pewność, że będzie zgodny pod kątem objętości ilości kwiatów i bukietów. Dlaczego możemy to zagwarantować? Dlatego, ze bukiety przygotowujemy własnoręcznie i sami wysyłamy prosto z gospodarstwo na wskazany przez Państwa adres.

To nas wyróżnia na gruncie funkcjonujących w Polsce kwiaciarni internetowych. Nasze bukiety również mają stałą cenę. Nie uzależniamy ceny od wielkości bukietu. Stosujemy jeden rozmiar w jednej cenie. Wiemy, że stosowanie różnych cen dla różnych wielkości bukietów wprowadza klientów błąd. Nasza kwiaciarnia i gospodarstwo działa na zasadach transparentnych. Zamawiasz zawsze to co widzisz na zdjęciu.

Prawda, że brzmi to niesamowicie? To takie proste a sprawia, że klienci wiedzą co zamawiają i mają pewność najwyższej świeżości bukietów.

Przekonaj się sam, jaką różnice wprowadzamy i jak piękne mogą być bukiety kwiatów mieszanych. Zamów bukiet z darmową dostawą w dowolne miejsce w kraju już teraz. Wybierz jeden z bukietów. Dodaj bilecik, dodatki i spraw radość bliskim bez względu gdzie jesteś.