Poradnik

Bukiet kwiatów z dostawą na imieniny

Bukiet kwiatów na imieniny - świeże kwiaty

Kiedy zbliżają się imieniny czy urodziny bliskiej Ci osoby — mamy, żony, czy przyjaciółki, czasem trudno jest wymyślić przydatny, ciekawy prezent. Jeśli nie chcesz kupić czegoś niepotrzebnego czy nietrafionego, dobrym rozwiązaniem zawsze będą kwiaty. Oczywiście świetnie sprawdzą się także jako dodatek do prezentu. Zamówienie pięknego bukietu z dostawą do domu z pewnością ucieszy obdarowaną osobę i sprawi jej przyjemną niespodziankę.

Piękny bukiet kwiatów na drugi dzień

Bukiet na imieniny, urodziny czy inną okazję, może być sporym zaskoczeniem dla solenizanta/jubilata, szczególnie jeśli zamówisz go z dostawą. Możesz sprawić Twojemu bliskiemu niespodziankę w domu lub w dowolnym innym miejscu, np. w pracy. Na Twoje życzenie do bukietu dołączymy bilecik z wybranym przez Ciebie tekstem. Możesz zamówić dowolne bukiety kwiatów — jeśli wiesz, że Twój bliski ma swoje ulubione rośliny, wybierz bukiety jednoodmianowe, np. róże, frezje, czy tulipany. Z kolei, gdy nie masz pewności co do upodobań obdarowanego, możesz zamówić bukiet mieszany. Są one komponowane w przemyślany sposób przez fachowców w swojej dziedzinie, którzy tworzą je tak, aby kwiaty ze sobą współgrały, dzięki czemu bukiety prezentują się niebanalnie i atrakcyjnie.

NASZE TULIPANY

Świeże tulipany dostarczamy prosto z gospodarstwa. Sprawdź naszą ofertę świeżych kwiatów.

Jak dbać o bukiet kwiatów?

Zamawiając kwiaty online, trzeba oczywiście dbać o nie tak samo, jak o te zakupione tradycyjnie. Aby jak najdłużej zachowały świeżość, warto codziennie wymieniać wodę w wazonie, a także przycinać końcówki co drugi dzień. Łodygi nie powinny być zbyt ściśnięte, dlatego wazon należy odpowiednio dobrać do rozmiaru bukietu. Jeśli Ty lub obdarowana osoba dysponujecie odżywką do kwiatów ciętych, również warto z niej skorzystać. Dzięki tym zabiegom bukiet będzie długo wyglądał świeżo i pięknie.

Kwiaty z dostawą w dowolne miejsce w kraju

Jeśli mieszkasz daleko od osoby, której chcesz zrobić prezent, świetnym rozwiązaniem są kwiaty z dostawą do domu. Możesz zamówić dowolny bukiet, który zostanie dostarczony do odbiorcy już następnego dnia lub też w wybranym przez Ciebie terminie. Stosowane kwiaty są najwyższej świeżości, a dostawa odbywa się poprzez kuriera, więc masz pewność, że kompozycja dotrze w idealnym stanie i będzie długo cieszyć oczy obdarowanej osoby.

Podarowanie kwiatów — jako dodatek, czy prezent sam w sobie — zawsze poprawia humor i sprawia radość. Reakcja obdarowanej osoby na widok kuriera jest tym bardziej intensywna, im mniej się tego spodziewała. Zawsze jednak odbiorowi bukietu towarzyszy radość, a to właśnie jest esencją sprawiania podarunków.

Wróć do listy