Poradnik

Kwiaty z gospodarstwa z dostawą pod drzwi

Dostawa kwiatów do domu. Kwiaciarnia

Każdy, kto kocha kwiaty, ma świadomość, że są one najpiękniejsze, kiedy zakwitną oraz tuż po zerwaniu.  Gdy mamy do czynienia z kwiatami, które są przeznaczone do wysyłki, aby zachować jak najdłużej ich urodę i świeżość, liczy się przede wszystkim czas, kiedy zostaną one ścięte, a potem znajdą się w wazonie z wodą.

Kwiaty prosto z gospodarstwa

Nasza kwiaciarnia dba, by ów okres był jak najkrótszy. Dostarcza kwiaty z gospodarstw, gdzie są one zrywane w dzień wysyłki, a już następnego dnia trafiają do rąk odbiorcy. Odpowiednia jakość oraz szybkość transportu sprawiają, że kwiaty są również dobrze zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi, mogącymi spowodować ich upadek, zgniecenie czy połamanie. Dokładamy wszelkich starań, by zamówione elementy każdej wiązanki czy bukietu trafiały bez zbędnych przestojów prosto do klienta, zaliczając przy tym najkrótszą z możliwych drogę bezpośrednio od producenta na naszą giełdę, a stąd do odbiorcy.

Wyjątkowa niespodzianka

Nasza kwiaciarnia oferuje kwiaty na różne okazje lub też wręczane po prostu bez okazji. Tę drugą opcję w szczególności doceniają panie, chętnie przyjmujące tego typu podarki, a dla których taki bezokazyjny bukiet może być bardzo miłą niespodzianką.

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia jako dystrybutorzy kwiatów na terenie całej Polski. Z naszych usług skorzystało wielu zadowolonych klientów, których pozytywne opinie o jakości realizacji każdego zlecenia oraz świeżości i estetyce proponowanych przez nas kwiatów można znaleźć na naszej stronie internetowej. To najlepsza możliwa rekomendacja, jaką może poszczycić się jakiekolwiek przedsiębiorstwo i jesteśmy dumni, że odbiorcy doceniają w ten sposób naszą pracę i starania. Co dzień dążymy, by utrzymać ten poziom, a tym samym zapewnić dalsze zadowolenie każdego klienta.

Dbamy także o różnorodność naszego asortymentu. W ofercie można znaleźć między innymi przepiękne tulipany. Te uniwersalne kwiaty znajdą swoje zastosowanie przy wielu okazjach jako podarek od serca dla bliskiej osoby, czy też wyraz uznania lub podziękowanie. Proponujemy również wiązanki wykonane z lilii, peonii, gerber lub goździków. Takie kwiatowe kompozycje pięknie udekorują świąteczny stół lub też będą stanowić ciekawy i efektowny element dekoracyjny salonu czy wystroju wnętrza w miejscu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami, jakie można zamówić w naszej kwiaciarni internetowej za pomocą kilku prostych kroków.

Kwiaty. Tulipany ze szklarni. Kwiaciarnia swiezekwiaty.pl

Wyślij nasze kwiaty bezpośrednio do adresata. Oferujemy tego typu możliwość, że zamówienie dostarczymy pod wskazany dres i wręczymy je szczęśliwemu jubilatowi, który obchodzi urodziny, imieniny lub inne ważne święto. Z pewnością będzie to dla niego bardzo miły gest, zapewniający o Twojej pamięci. Aby dokonać zamówienia, wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego na stronie internetowej. To oszczędzająca Twój czas metoda, by okazać komuś swoje uczucia i sprawić, by jego wyjątkowy dzień stał się jeszcze bardziej przyjemny.

Wróć do listy